Company: NES Fircroft
Skills: Electrical Engineering
Education: Tech/Vocational Cert/Apprenticeship
Employment Type: Full Time Salaried Employee
Salary: 15000
Location: Poland, Poland

NES Fircroft dla jednego z naszych klientow bedacego liderem w Generalnym Wykonawstwie na rynku polskim i zagranicznycm w branzy OZE prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko

Dyrektor ds. realizacji inwestycji (farmy fotowoltaiczne)

  • calosciowe zarzadzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych
  • spolka z sektora energii odnawialnej
O naszym kliencie
Naszym Klientem jest spolka z sektora energetyki odnawialnej zajmujaca sie dostarczaniem kompleksowych uslug z zakresu instalacji OZE.
Opis stanowiska
  • Calosciowe zarzadzanie procesami inwestycyjnymi farm fotowoltaicznych
  • Zarzadzanie projektami oraz sprawowanie funkcji nadzoru wykonawczego nad pracownikami oraz podwykonawcami firmy
  • Pelnienie nadzoru nad prowadzeniem dokumentacji projektow
  • Planowanie, koordynacja oraz pelnienie nadzoru nad realizacja projektow
  • Organizacja prac projektowych oraz budowlanych
  • Negocjowanie warunkow i przygotowanie umow
  • Zarzadzanie zespolem pracownikow dzialu
  • Reprezentowanie spolki oraz wspolpraca bezposrednio z Zarzadem Firmy
Profil kandydata
  • Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyksztalcenie wyzsze techniczne
  • Doswiadczenie techniczno - handlowe w samodzielnie realizowanych projektach
  • Umiejetnosc kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomosc podstawowych przepisow budowlanych
  • Doskonale rozwiniete kompetencje interpersonalne oraz mocne doswiadczenie w zakresie zarzadzania zespolem
  • Doskonala organizacja pracy wlasnej i zespolu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie bedacej liderem na rynku OZE
  • Praca z profesjonalnym i zaangazowanym zespolem
  • Realny wplyw na rozwoj firmy i mozliwosc wdrazania wlasnych pomyslow
  • Bogaty pakiet benefitow (opieka medyczna oraz karta Multisport)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Infrastructure, Life Sciences, Mining, Automotive and Chemicals sectors worldwide.With more than 100 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.