Company: NES Global Talent
Skills: Construction Manager
Education: Tech/Vocational Cert/Apprenticeship
Employment Type: Full Time Salaried Employee
Salary: Competitive
Location: Katowice, Silesian Voivodeship, Poland

In order to apply for this position, applicants MUST meet the following criteria. If your resume does not match these criteria, you will not be able to apply for this position.

NES Global Talent jest firma rekrutacyjna specjalizujaca sie w stanowiskach technicznych. 500 doswiadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branzach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomosci, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla firmy EPC specjalizujacej sie w budownictwie przemyslowym, energetycznym, oil&gas, chemicznym i petrochemicznym prowadzi rekrutacje na stanowisko:

Dyrektor Projektów EPC (Sektor Petrochmiczny, Rynek niemiecki)

Ogólny opis stanowiska:
- Przygotowanie schematu org, haromonogramu , kalkulacja kosztów,
- Przeprowadza analize ryzyka
- Odpowiada za zbudowanie zespolu realizacyjnego
- odpowiedzialnosc za rozdzielenie obowiazków
- zarzadza procesem roszczen
- odpowiada za sprzedaz robót
- odpowiedzialnosc za utrzymanie kosztów przypisanych do projektu, wynikajacych z obslugi tego projektu
- zarzadzanie relacja i komunikacja z klientem,
- raportowanie w modelu: miesiecznie do Czlonka Zarzadu
- bierze udzial w przegladach projektów w organizacji,
- agreguje wiedze dotyczaca najlepszych praktyk i ryzyk w zarzadzaniu kontraktem: organizuje spotkania podsumowujace
- Zarzadza kontraktem poprzez Kierowników Budowy oraz inne osoby oddelegowane do obslugi danego kontraktu.

Wymagania wobec kandydatów:
- z minimum 10 letnim doswiadczeniem w zakresie zarzadzania kontraktami branzy engineering & construction,
- posiadajacy udokumentowane sukcesy na kontraktach zagranicznych
- posiadajacy doswiadczenie realizacyjne zarówno na kontraktach krajowych jak i zagranicznych,
- umiejetnosc przeprowadzenia analizy ryzyka  - kluczowe w EPC/ LumpSum,
- biegle poslugujacy sie jezykiem niemieckim
- poszukiwana osoba musi posiadac doswiadczenie od etapu skladania ofert, planowania cashflow, analiz przychodów/wydatków, planowania sprzedazy, zarzadzania budzetem
- doswiadczenie w sektorach: glównie energetyka, dodatkowo chemia, petrochemia oraz budownictwo przemyslowe.

Oferta Klient
 -  Firma naszego klienta to duza spólka gieldowa, wiarygodny pracodawca oferujacy bezpieczenstwo zatrudnienia,
 -  Posiada profesjonalna kadre zarzadcza dajaca swobode dzialania,
 -  Firma posiada dedykowany dzial szkolen i rozwoju pracowników
 -  Firma realizuje na terenie kraju i Europy zlozone zadania budowlane: dostawy montaze mechaniczne jak i budowy pod klucz zakladów przemyslowych
 -  Klient posiada kompetenty dzial realizacji zadan, ocen ryzyka i wsprcia kontraku.

Established in 1978, NES Global Talent provides a complete range of contract and permanent talent solutions to the Oil and Gas, Power, Construction and Infrastructure, Life Sciences, Manufacturing and IT sectors worldwide. With more than 40 offices in 28 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. Offering far more than a traditional recruitment service, we fully support our contractors while they are on assignment with everything from securing visas and work permits, to providing market leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.